2011-10-15 18:52:51

II liga: Stal Rzeszów pokonała Wigry Suwałki

Piłkarze Stali Rzeszów odnieśli cenne wyjazdowe zwycięstwo. Biało-niebiescy pokonali Wigry Suwałki 2-1.

Spotkanie rozpoczęło się lepiej dla miejscowych, bo już w 15. minucie gola dla Wigier strzelił doświadczony Grażwydas Mikulenas.

W drugiej połowie gra rzeszowian wyglądała znacznie lepiej i to nasz zespół kontrolował sytuację. W 52. minucie wyrównującą bramkę zdobył Tomasza Margol, który uderzył nie do obrony.

Kilkanaście minut później na 2-1 podwyższył Wociech Reiman, który wykończył akcję Andrei Prokicia.

WIGRY SUŁWAKI - STAL RZESZÓW 1-2 (1-0)
Bramki: Mikulenas (15) - Margol (52), Reiman (65)

Wigry: Salik - Bajko (79. Ołowniuk), Rogoziński, Makarewicz, Statkevicius - Pomian, Świerzbiński, Willer, Walicki (61. Słowicki) - Mikulenas (68. Yago), Brokas.

Stal: Wietecha - Czarny, Hus, Słomian, Solecki - Florian, Reiman, Margol, Kszysztoń (90. Wolański) - Jakubowski, Prokić (90. Rzeźnik).

Sędziował: Marek Łukiewiski z Olsztyna. Żółte kartki: Willer - Florian, Margol.

źródło: własne / pilka.stal.rzeszow.pl