2011-10-08 18:10:43

II liga: Stal Rzeszów przegrała z liderem

Stal Rzeszów uległa w wyjazdowym spotkaniu liderowi rozgrywek Okocimskiemu Brzesko 2-3.

Do przerwy Stal przegrywała 0-1 po bramce Roberta Trznadla. W drugiej części tuż po wznowieniu gry Mateusz Urbański faulował w polu karnym Andreje Prokicia.

Obrońca gospodarzy otrzymał za przewinienie czerwoną kartkę, a rzeszowianie rzut karny, który wykorzystał Piotr Duda.

Co, ciekawe Duda musiał strzelać... dwa razy. Sędzia kazał powtórzyć rzut karny, bo boiska nie opuścił jeszcze Urbański. Duda nie pomylił się ani za pierwszym, ani za drugim razem.

W 59. minucie Okocimski ponownie wyszedł na prowadzenie po bramce autorstwa Pawła Smółki.

W doliczonym czasie gry trzecią bramkę dla gospodarzy strzelił Tomasz Baliga, na którą rzeszowianie błyskawicznie odpowiedzieli golem Konrada Macy.

OKOCIMSKI BRZESKO - STAL RZESZÓW 3-2 (1-0)
Bramki: Trznadel (18), Smółka (60), Baliga (90+2) - Duda (51-karny), Maca (90+3)

Okocimski: Kozioł - Wawryka, Urbański, Szymonik, Cegliński - Pyciak, Dynarek, Łytvyniuk (71. Oświęcimka, 90. Głaz), Darmochwał, Trznadel (55. Baliga) - Smółka (87. Pawłowicz).

Stal: Wietecha - Czarny, Duda, Zaborowski (77. Szala), Solecki - Jędryas (88. Krzysztoń), Lisańczuk, Prokic, Reiman (69. Margol) - Maca, Wolański (46. Florian).

Sędziował: Sebastian Tarnowski z Wrocławia. Żółte kartki: Darmochwał, Oświęcimka - Zaboroski, Jędryas, Florian, Maca. Czerwona kartka: Urbański (47. min Okocimski KS). Widzów: 300.

źródło: własne / pilka.stal.rzeszow.pl