2011-10-02 23:50:15

III liga: Stal Mielec wreszcie wygrała

Stal Mielec pokonała Podlasie Białą Podlaskę 1-0 i przerwała passę sześciu meczów bez zwycięstwa.

Piłkarze Tomasza Tułacza wygrali z Podlasiem Biała Podlaska 1-0 i wreszcie się przełamali. Dla mieleckiej drużyny były to niezwykle cenne trzy punkty - Stal we wcześniejszych sześciu meczach  nie wygrała ani razu.

Autorem zwycięskiego trafienia był w 48. minucie spotkania sprowadzony z Wisłoki Dębica Mariusz Cichosz.

STAL MIELEC - PODLASIE BIAŁA PODLASKA 1-0 (0-0)
Bramka: Cichosz (48)

Stal: Daniel - Kołacz, Cichosz, R. Pydych, K. Pydych (46. Góra), Kardyś (90. Wrona), Kościelny, Michał Wolański, Kołodziej (70. Szewc), Skiba, Romanek (73. Buczyński).

Podlasie: Wasiluk - Mirończuk, Jędrzejuk, Strockis, Adamiuk - Sobiczewski (60. Sawtyruk), Magier (60. Leśniak), Daniluk (73. Kondratienko) - Hołoweńko, Gawroński, Maksymiuk.

Sędziował: Piotr Kasperski z Lublina. Żółte kartki: Cichosz, Daniel, Michał Wolański - Leśniak, Gawroński, Magier, Strockis, Wasiluk.

źródło: własne / podlasiebp.pl