2019-01-09 16:26:16

Janusz Dąbek, prezes Pogoni Leżajsk: "Należność wobec trenera Zielenkiewicza zostanie niezwłocznie uregulowana"

fot. Krystian Pietrycha / archiwum
Prezes Pogoni Leżajsk Janusz Dąbek skomentował sprawę zaległości wobec byłego już trenera "Piwoszy" Daniela Zielenkiewicza.
 
Przed kilkoma dniami informowaliśmy o tym, że trener Daniel Zielenkiewicz nie będzie już prowadził piątoligowej Pogoni Leżajsk. Były już szkoleniowiec "Piwoszy" wspominał o zaległościach, jakie ma wobec niego klub.
 
Sprawę skomentował dla nas Janusz Dąbek, prezes Pogoni Leżajsk zapewniając, że załatwi sprawę jak najszybciej.
 
- Umowa z trenerem Danielem Zielenkiewiczem wygasła z końcem listopada 2018 roku. Klub jest winny wynagrodzenie trenerowi właśnie za listopad. Należaność ta zostanie niezwłocznie uregulowana - poinformował Janusz Dąbek.
 
To nie koniec zmian w grającej w stalowowolskiej klasie O Pogoni Leżajsk. Z drużyną rozstał się także kierownik drużyny Krystian Pietrycha, który będzie pracował w Stali Rzeszów.

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

uf 2019-01-09 20:58:16 2 4

a my kiedy ?

uf3 2019-01-10 11:26:44 3 4

właśnie a kiedy piłkarze?

~anonim 2019-01-10 17:34:57 3 3

Piona twoj czas powoli mija. Spokojnie nic nie prostu. Oddaj Kowalowi i innym naszym wychowankom! Powiesz jak to przekrety walisz? Czy sam powiedzieć. Może będziesz popularny jak jks-u działacz.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem