2011-10-02 21:10:14

III liga: Remis w meczu podkarpackich beniaminków

Pojedynek dwóch podkarpackich beniaminków w III lidze lubelsko-podkarpackiej zakończył się wynikiem 1-1 i podziałem punktów.

Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem bezbramkowym, za to kilka minut po przerwie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Krzysztof Blim.

W samej końcówce zawodnicy Strumyka zdołali wyrównać stan meczu po uterzeniu Piotra Gacy.

LIMBLACH ZACZERNIE - STRUMYK MALAWA 1-1 (0-0)
Bramki: Blim (50) - Gaca (88)

Limblach: Kukulski - Weres, Polak, Brogowski, Róg - Gilar (Radoń), Szyszka, Ryniewicz, Adamczyk (Pilecki) - Blim (Bukała), Płonka

Strumyk: Szczybyło - Bieda, Gaca, Skała, Patryn - Brusik, Brudek, Grad, Wójtowicz - Pruś (Jandziś), Szymański.

źródło: własne / lzszaczernie.futbolowo.pl