http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-02-04 17:02:11

sparing: Stal Sanok - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6-1

Zwycięstwem sanockiej Stali w stosunku 6-1 zakończył się rozegrany na sztucznym boisku w Dukli mecz kontrolny z występującą w IV lidze mazowieckiej Pogonią Grodzisk Mazowiecki.
 
Podkarpaccy III-ligowcy byli zespołem zdecydowanie lepszym i wynik w pełni odzwierciedla przebieg meczu. W Stali zagrało sporo młodzieży, którą trener Piotr Kot jeszcze niedawno prowadził w juniorach. - Już wcześniej zapowiadałem, że młodzi dostaną szansę, tym bardziej, że graliśmy mecze dzień po dniu - powiedział trener Stali.
 
W Sanoku nie ma już Marcina Borowczyka, który odszedł do Partyzanta Targowiska. W tym samym zespole występować chce bramkarz Stali Paweł Szpiech, ale do tej pory nie zgłosił chęci zmiany barw w swoim dotychczasowym klubie.
 
- Początkiem roku zadzwonił do mnie i powiedział, że ze względu na podjętą pracę nie będzie trenował. Zdziwiłem się więc, kiedy dowiedziałem się, że zagrał w sparingu Partyzanta. Nie chcemy go zawieszać, ale muszą być zachowane pewne zasady, a on nie zwrócił się do klubu z prośbą o podjęcie treningów gdzie indziej. Jestem zaskoczony jego zachowaniem, bo znam Pawła od dawna. W końcu trenowałem go w juniorach, a także uczyłem w szkole. Jeśli się zwróci do nas z prośbą, to żadnych przeszkód stawiać mu nie będziemy - tłumaczy Piotr Kot.
 
Poza wymienionymi, do Cracovii (ME) odchodzi Mateusz Faka, który na razie trenuje jeszcze z sanockim zespołem. Treningów nie podjął Grzegorz Kuzian, a Artur Burkiet nie może pogodzić gry w Stali ze studiami w Krakowie i właśnie w tamtych okolicach będzie sobie szukał klubu.
 
- Daliśmy mu kilka namiarów i ma sobie znaleźć jakiś klub w IV albo V lidze - mówi trener sanoczan.
 
Stal Sanok - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6-1 (2-0)

Gole dla Stali: Spaliński, Czenczek, Węgrzyn, Pańko, Kuzicki, samobójczy.
Stal Sanok: Ziemba - Szałankiewicz, Łuczka, Jaracz, Sumara - Kruszyński, Zajdel, Tabisz, Nikody - Czenczek, Spaliński oraz Psioda, Kijowski, Niedzielski, Węgrzyn, Chudziak, Kuzicki, Lorenc, Ząbkiewicz, Pańko, Kosiba.

źródło: sportowetempo.pl

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

wislok 2010-02-05 10:52:23 0 0

to zkim wreszcie grala stal???????????

sanoczanin od 21 lat 2010-02-05 13:12:37 0 0

Stal grała z tymi co w tytule..:P

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem