2011-10-02 10:10:05

III liga: Unia Nowa Sarzyna zremisowała z Orlętami Radzyń

Unia Nowa Sarzyna zremisowała w Radzyniu Podlaski z miejscowymi Orlętami 1-1, tracąc bramke w ostatnich minutach spotkania.

Unici prowadzili po bramce pozyskanego przed sezonem z Wisanu Skopanie Michała Bąby.

Gdy wydawało się, że goście wywiozą z Radzynia Podlaskiego komplet punktów, na minute przed końcem regulaminowego czasu gry wyrównał Jurij  Mychalczuk.

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI - UNIA NOWA SARZYNA 1-1 (0-0)
Bramki: Mychalczuk (89) - Bąba (77)

Orlęta: Stężała - Kazubski, Zarzecki, Borowicki, Leszkiewicz - Borysiuk, Tymosiak (71. Puła), Ł. Kępa (75. Sawczuk), Król (63. Zmorzyński) - Pliszka, Mychalczuk.

Unia: Zastawny - Federkiewicz (63. Bąba), Lebioda, Cieślik (46. Telka), Bartnik - Łuczak, Bigas, Oślizło, Wtorek - Mazurkiewicz, Bednarz (72. Jędryas).

Sędziował: Sławomir Chmiel z Rzeszowa. Żółte kartki: Tymosiak, Ł. Kępa, Kazubski, Borowicki, Borysiuk -  Wtorek, Oślizło, Mazurkiewicz. Widzów: 400.

źródło: własne / orleta-spomlek.pl