2018-11-29 07:45:09

Rusza Arłamów Business Cup. Zbierz drużynę i wesprzyj szczytny cel

8 grudnia na obiekcie w Hotelu Arłamów odbędzie się futsalowy turniej charytatywny pod nazwą Arłamów Business Cup. Wciąż można dopisać się do listy drużyn biorących udział w tym wydarzeniu.
 
Miło nam poinformować, że portal PodkarpacieLIVE wraz z telewizją PDK LIVE TV został oficjalnym partnerem charytatywnego turnieju Arłamów Business Cup. Futsalowe zawody odbędą się już 8 grudnia, a wszystkie mecze transmitowane będą na żywo na antenie naszego kanału. 
 
Wciąż otwarta pozostaje lista zgłoszeń, którą organizatorzy zamkną dopiero 6 grudnia. Każda firma/zakład pracy z terenu województwa podkarpackiego może wystawić drużynę, która swoje mecze rozegra na tym samym parkiecie, gdzie reprezentacja Polski w piłce nożnej odbywała oficjalne przygotowania do EURO 2016 i Mundialu 2018.
 
Zgłoszeń dokonywać możecie mailowo pod adresem sport@arlamow.pl. Warto wesprzeć tą inicjatywę, bo wszystkie pieniądze z wpisowego drużyn zostaną przekazana na konfo Fundacji Ochrony Zdrowia im. Włodzimierza Czwerynko.
 
Szczególowe informacje i regulamin znajdziecie tutaj: Arłamów Business Cup 2018 [REGULAMIN].
 
 
 

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem