2011-09-24 20:09:30

II liga: Świt wygrał w Stalowej Woli. Kolejna wpadka "Stalówki"

Po trzech zwycięstwach z rzędu piłkarze Stali Stalowa Wola znowu zaliczyli wpadkę. "Stalówka" przegrała ze Świtem Nowym Dwór Mazowiecki 0-1.

Gracze Stali Stalowa Wola rozegrali bardzo słabe spotkanie i przed własną publicznością przegrali ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Zwycięskiego gola strzelił w 58. minucie meczu Adam Gmitrzuk.

Obydwie drużyny kończyły pojedynek w dziesiątkę. W 79. minucie czerwoną kartkę zobaczył zawodnik gości Michał Sosnowski, a dwie minuty później boisko opuścić musiał Jaromir Wieprzęć (Stal).

STAL STALOWA WOLA - ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI 0-1 (0-0)
Bramka: Gmitrzuk (58)

Stal: Dydo - Demusiak, Lewandowski, Wieprzęć, Żmuda - Piątkowski, Walaszczyk, Skórski, Horajecki, Turczyn - Fabianowski.

Świt: Bugajski - Jagodziński, Cyzio, Gmitrzuk, Sosnowski - Zjawiński, Zawiska, Enow, Obem, Maślanka - Strzałkowski.

Czerwone kartki: Wieprzęć (81, druga żółta) - Sosnowski (79, druga żółta).