2011-09-24 17:53:41

II liga: Resovia zremisowała z Garbarnią

Piłkarze Resovii zremisowali z Garbarnią Kraków 1-1 w meczu 11. kolejki II ligi wschodniej.

Nie udał się powrót na własny stadion piłkarzom Resovii. Podopieczni Marcina Jałochy wrócili na obiekt przy ul. Wyspiańskiego po kilku tygodniach gry w Boguchwale, ale tylko zremisowali z Garbarnią Kraków 1-1.

Prowadzenie dla Resovii zdobył już w 3. minucie pojedynku Michał Twardowski i nic nie wskazywało, że "pasiaki" będą miały tego dnia jakieś problemy.

Później jednak do głosu coraz częściej dochodzili goście. Piłkarze Garbarni wyrównali w 71. minucie po strzale Sebastiana Leszczaka.

Resovia kończyła ten pojedynek w dziesiątkę. W 87. minucie drugą żółtą, a co za tym idzie czerwoną kartkę, otrzymał Michał Chrabąszcz.

RESOVIA RZESZÓW - GARBARNIA KRAKÓW 1-1 (1-0)
Bramki: Twardowski (3) - Leszczak (71).

Resovia: Pietryka - Krzak, Baran, Bogacz, Szkolnik - Nykanowicz, Chrabąszcz, Kot (57. Rop), Kwiek (65. Piechniak) - Kantor (81. Hajduk), Twardowski.

Garbarnia: Żylski - Stokłosa, Mateusz Siedlarz, Pluta, Cygal - Fedoruk (64. Leszczak), Sepioł, Zelek, Marcin Siedlarz (88. Kuźma) - Chodźko (67. Rado), Praciak.

Sędziował: Krzysztof Sobieszek ze Skierniewic. Żółte kartki: Nykanowicz, Kot, Szkolnik, Chrabąszcz - Leszczak. Czerwona kartka: Chrabąszcz (87, druga żółta). Widzów: 1500.

źródło: własne / garbarnia.krakow.pl