2018-11-17 20:07:57

Sokół Sieniawa przywiózł pierwszy punkt w trakcie trwającego sezonu z meczu wyjazdowego

(fot.archiwum)
Zawodnicy prowadzeni przez Szymona Szydełko zremisowali z Avią Świdnik 2:2.

Wynik spotkania w 30 minucie otworzył Patryk Kapuściński pewnie egzekwując rzut karny.

Druga połowa rozpoczęła się bardzo dobrze dla Sokoła. Już w 48 minucie na 2:0 podwyższył Sebastian Brocki.

Avia kontaktowego gola zdobyła w 72 minucie meczu. Pawła Pawlusa pokonał Wojciech Białek, który podobnie do Kapuścińskiego bramkę zdobył z rzutu karnego.

Minutę później było już 2:2. Avia po wznowieniu gry szybko odebrała piłkę graczom Sokoła przeprowadzając składną akcję zakończoną celnym strzałem Krystiana Mroczka.

Po tym remisie Sokół Sieniawa ma na swoim koncie 18 punktów, z przewagą pięciu oczek nad strefą spadkową.

0-1 Patryk Kapuściński (30)
0-2 Sebastian Brocki (48)
1-2 Wojciech Białek (72)
2-2 Krystian Mroczek (73)

Avia: Piotrowski  – Jarzynka, Lusiusz, Drelich, Mykytyn – Głaz (66. Koczon), Wołos (66. Kołodziej), Mroczek, Maluga (66. Szpak) – Białek, Prędota

Sokół: Pawlus – Skała, Padiasek, Kardyś  – Purcha, Majda, Kapuściński, Surmiak, Lis (73. Pelc) – M. Jędryas (66. Wąsik), Brocki

Sędzia: Artur Szelc  (Krosno)