2018-11-12 21:20:35

Klasa O Jarosław: Płomień Morawsko pokonał Huragan Gniewczyna. Trzy bramki w trzy minuty!

(fot.archiwum)
Płomień Morawsko pokonał Huragan Gniewczyna 4-1. Dwie bramki dla gospodarzy oraz jedna dla gości padły w trzech ostatnich, doliczonych minutach gry!

Wynik spotkania już w 6.minucie otworzył Grzegorz Owarzany. Sto dwadzieścia sekund po przerwie na 2-0 podwyższył Mariusz Pajda. Goście honorową bramkę zdobyli w 90.minucie za sprawą trafienia Kamila Glinianego. Płomień Morawsko na straconego gola odpowiedział dwukrotnie, minuta po minucie, a uczynili to konkretnie Artur Skiba i Szymon Kuźniar.

Dzięki zwycięstwu Płomień Morawsko z 22 punktami zajmuje 6 miejsce. Huragan Gniewczyna z 11 oczkami plasuje się na 13 pozycji.

1-0 Grzegorz Owarzany (6)
2-0 Mariusz Pajda (47)
2-1 Kamil Gliniany (90)
3-1 Artur Skiba (90+2)
4-1 Szymon Kuźniar (90+3)

W czternastej kolejce, na boiskach jarosławskiej okręgówki, zanotowano dwa remisy - bez bramek było w starciu Pogoni Sokół - Lubaczów ze Startem Pruchnik, a po golu zdobyły Czuwaj Przemyśl i MKS Radymno. Najwięcej bramek padło w Kańczudze, gdzie miejscowy MKS przegrał z Sanoczanką Święte 2-4.