2011-09-17 20:19:45

III liga: Partyzant pokonał Karpaty

Piłkarze Partyzanta Targowiska wygrali z Karpatami Krosno 1-0 w meczu 7. kolejki rozgrywek III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Decydująca akcja miała miejsce w 71. minucie meczu, kiedy to Marcin Włodarski sfaulował w polu karnym Rafała Nikodego. Minutę później skutecznym egzekutorem rzutu karnego okazał się Damian Łańucha.

Mecz cieszył się sporym zainteresowaniem wśród kibiców. Derbowe spotkanie na żywo oglądało ok. 1100 osób - 600 na stadionie (ze względów bezpieczeństwa tylko tylu mogło zasiąść na trybunach) i ok. 500 za ogrodzeniem.

Dzięki wygranej Partyzant awansował na trzecie miejsce w tabeli. Karpaty są o jedną pozycję wyżej i mają o jeden punkt więcej.

PARTYZANT TARGOWISKA - KARPATY KROSNO 1-0 (0-0)
Bramka: Łanucha (72-karny)

Karpaty: Hajduk – Jarząb, Gonet, Łukaczyński, Włodarski – Sikorski (69. Sedlaczek), Bożek (80. Rachwał), Stanisz (75. Koncewicz), Chmielowski (80. Woźniak), Radulj – Buczek.

Sędziował: Arkadiusz Łaszkiewicz z Zamościa. Widzów: ok. 600 (+500 pod stadionem).