2018-11-12 09:27:13

Klasa O Dębica: Lechia Sędziszów Małopolski nadal na podium [Podsumowanie 14. kolejki]

Podobne tematy Klasa O Dębica
Lechia Sędziszów Małopolski zostaje na podium (fot. archiwum)
Po słabszym początku sezonu, Lechia Sędziszów Małopolski teraz utrzymuje równą formę i od pewnego czasu nie da się jej zepchnąć z podium. Rezerwy Stali Mielec po raz kolejny wygrywają.

Wielki comeback zaliczyła LKS Wiewiórka, która mimo że do przerwy przegrywała 0-1 z Kaskadą Kamionka, to w drugiej odsłonie z nawiązką odwróciła wynik meczu. Najpierw w 53. minucie Patryk Kulas doprowadzil do wyrównania, a siedem minut później na prowadzenie swój zespół wyprowadził Dariusz Kaczor. Wynik meczu w trzy minuty ustalił Sebastian Pisarek, który strzelił dwa gole.

Rezerwy Stali Mielec nie mają litości i wygrywają kolejny mecz w okręgówce, powiększając przewagę do dwunastu oczek. Radomyślanka Radomyśl Wielki jednak dzielnie walczyła i postawiła trudne warunki mielczanom. Do 72. minuty nie oglądaliśmy bramek, później show ukradł Szymon Sobczak który ustrzelił dublet i zapewnił czternastą wygraną w tym sezonie.

Zawodnicy Lechii Sędziszów Małopolski lubią dawać emocje swoim kibicom. Jako pierwsi strzelili piłkarze Sokisu Chorzelów w 20. minucie, a autorem był Rafał Pazdro. Goście z Sedziszowa Małopolskiego obudzili się w końcówce pierwszej połowy, kiedy to Oskar Ćwiczak doprowadził do wyrównania. W drugiej odsłonie bramki padały jak na lekarstwo i gdy każdy myślał że obie ekipy podzielą się punktami, to do głosu doszedł Jakub Makuch. Zawodnik ten w końcówce spotkania pokonał Nikolasa Skowrona i ustalił wynik spotkania.

1-0 Rafał Pazdro (20)
1-1 Oskar Ćwiczak (44)
1-2 Jakbu Makuch (89)

Sokis Chorzelów: Skowron, Glica, M. Staniewski, Juszyński, Pietroński, Ochalik, Kopacz, T. Staniewski , Pazdro, Nachyła, Zalot (60. Kolin)

Lechia Sędziszów Małopolski: Ł. Ćwiczak – Lesiński, Godek, Tatarski, Masilewicz, Pazdan, Makuch, Długosz (55. Kirilov), Salamon (68. Czółno), Branas, O. Ćwiczak