2018-11-12 08:15:23

Klasa O Stalowa Wola: Rezerwy Siarki Tarnobrzeg przezimują na pierwszym miejscu [Podsumowanie 17. kolejki]

Podobne tematy Klasa O Stalowa Wola
Rezerwy Siarki Tarnobrzeg zimę spędzą na fotelu lidera (fot. archiwum)
Przed sezonem mało kto spodziewał się takiego rezultatu rezerw Siarki na koniec rundy. Czy podopieczni Michała Szymczaka powalczą o awans do IV ligi?

Ekipa Sokoła Kamień w ostatnim meczu rundy jesiennej skromnie na wyjeździe pokonała LKS Brzyską Wolę. Z ostatecznego rezultatu podopieczni Marka Kusiaka mogą być jednak zadowoleni, bowiem do 72. minuty przegrywali 1-0 z niżej notowanym rywalem. Potem dwie bramki dla Sokoła zdobył Mariusz Socha i pozwolił zachować swojej ekipie dystans do liderujących rezerw Siarki.

Czarna seria Rotundy Krzeszów trwa, bowiem przegrali swój siedemnasty mecz z rzędu w okręgówce. Potyczka z Unią Nowa Sarzyna nie należała do łatwych, bowiem spadkowicz z czwartej ligi do przerwy wygrywał już 0-2. Po zmianie stron Krystian Szostak zdobył kontaktową bramkę i miejscowi wrócili do walki. Chwilę później Unia powiększyła przeagę za sprawą Marcina Pieróga, lecz minutę później gospodarze znowu nawiązali kontakt. Autorem gola był Marek Rębacz i to by było na tyle jeżeli chodzi o bramki Rotundy. Sprawę mocno im utrudniła czerwona kartka Mariusza Warchoła. Chwilę po jej otrzymaniu na 2-4 podwyższył Daniel Ulawski, a w końcówce jeszcze dobił Szymon Wośko.

Rezerwy Siarki Tarnobrzeg wygrały z Sokołem Sokolniki i przezimują na fotelu lidera okręgówki. Piłkarze Michała Szymczaka tak naprawdę ustawili sobie spotkanie w pięć minut. Najpierw 24. minucie rywali napoczął Adrian Gębalski strzelając na 1-0, a pięć minut potem podwyższył Paweł Mróz. Zawodnicy rezerw bardzo chcieli zmazać plamę po zeszłotygodniowej wpadce ze Spartą Jeżowe. W drugiej odsłonie oglądaliśmy jeszcze jedną bramkę, a dokładnie w samej końcowce popularny Gębal podwyższył na 3-0.

1-0 Adrian Gębalski (24)
2-0 Paweł Mróz (29)
3-0 Adrian Gebalski (90)

Sokół Sokolniki: Kuszaj - Kalinka, Kloc, Warzocha, Szymański, Woś, Duda (57. Kowalski), Laskowski (57. Chowański), Muniak, Adamczyk, Chmiel