2018-11-11 20:07:50

Wisłok Wiśniowa pewnie pokonał JKS Jarosław

Wisłok Wiśnowa pokonał na własnym boisku JKS Jarosław 200. Podopieczni Krzysztofa Koraba wygrali "u siebie" trzeci raz z rzędu!

Pierwsza bramka dla gospodarzy padła w 9.minucie z rzutu karnego. Błąd Tomasza Przewoźnika i Dawida Kuligi wykorzystał Michał Szymański, którego obrońcy gości musieli faulować nie chcąc dopuścić do utraty bramki. Jedenastkę na gola zamienił Maciej Maślany.

Rezultat spotkania na 2-0 w 58.minucie ustalił Waldemar Złotek, który wykorzystał dośrodkowanie Macieja Maślanego przedłużone przez Wiesława Kozubka.

Dzięki zwycięstwu w tym spotkaniu Wisłok Wisłoka z 29 punktami zajmuje piąte miejsce. JKS Jarosław z 25 oczkami plasuje się na dziewiątej pozycji.

1-0 Michał Szymański (9)
2-0 Maciej Maślany (58)

Wisłok Wiśniowa: Wieczerzak, Kozubek, Kuta, Kocój, Guzek, Szymański, Boruta, Stanisz, Maślany, Zimny, Szymański..

JKS Jarosław: Lis, Broda, Saramak, Szakiel, Przewoźnik, Bała, Sobolewski, Ukrainec, Kuliga, Pawlak,  Oziębło.