2018-11-10 18:16:49

Udany rewanż Resovii! Wygrali ze Zniczem Pruszków

Resovia wygrała kolejny mecz w 2 lidze. Włączy się do walki o awans? (fot. Radosław Kuśmierz)
Resovia udanie zrewanżowała się Zniczowi Pruszków. Przypomnijmy, że w pierwszej kolejce Znicz wygrał w Rzeszowie. Tym razem triumfowały "Pasiaki".

Resovia objęła prowadzenie w meczu ze Zniczem Pruszków po dwudziestu-trzech minutach gry. Po dośrodkowaniu w pole karne Znicza najwyżej wyskoczył Konrad Domoń i skierował piłkę do siatki gospodarzy.

Cztery minuty później podopieczni Szymona Grabowskiego prowadzili dwoma bramkami. "Pasiaki" przeprowadziły perfekcyjną kontrę lewą stroną boiska, a sfinalizował ją Kamil Antonik.

Więcej bramek w pierwszej części nie padło, jednak goście od 36. minuty grali w dziesiątkę. Drugą żółta, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został wtedy Bartłomiej Buczek.

Dwie minut po zmianie stron siły się wyrównały. Czerwoną kartkę ukarany został Marcin Bochenek.

W drugiej części gry rzeszowianie nastawili się na grę z kontry, bo to Znicz musiał zaatakować. Jednak więcej bramek w tym meczu nie padło.

Tym samym Resovia udanie zrewanzowała się Zniczowi Pruszków. Bowiem w 1. kolejce na Stadionie Miejskim w Rzeszowie Znicz wygał z Resovią 3-1, tym razem górą byli podopieczni Szymona Grabowskiego.

0-1 Konrad Domoń (23)
0-2 Kamil Antonik (27)