2018-11-10 15:17:17

Niespodzianka w Besku! Przełom ograł Orzeł Przeworsk

Przełom Besko wygrał po raz trzeci w sezonie. Tym razem ograli Orzeł Przeworsk. (fot. Przełom Besko)
Przełom Besko niespodziewanie pokonał w 16. kolejce Orzeł Przeworsk. Było to ich pierwsze zwycięstwo 18 sierpnia. Wtedy ograli Koronę Rzeszów.

Do przerwy w meczu Przełomu Besko z Orłem Przeworsk nie ogladaliśmy bramek, choć goście mieli stosowne okazje. Jednak piłka nie wpadła do siatki gospodarzy.

Przełom objął prowadzenie w pierwszej minucie po przerwie. Gola strzelił Konrad Kijowski. Jak się później okazało bramka ta zapewniał gospodarzom trzy punkty w ligowej tabeli. Tym samym Przełom włącza się do walki o utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej.

1-0 Konrad Kijowski (46)