2011-09-17 18:09:31

III liga: niespodzianka w Sanoku. Pierwsza wygrana Strumyka

Ogromną niespodziankę sprawili piłkarze Strumyka Malawa. Beniaminek wygrał na wyjeździe ze Stalą Sanok 2-0.

Podopieczni Marcina Wołowca wreszcie sięgnęli po pierwszy komplet punktów na trzecioligowych boiskach. Gracze Strumyka pokonali nie byle kogo, bo Stal Sanok, która była zdecydowanym faworytem pojedynku.

Goście objęli prowadzenie po bramce Krzysztofa Szymańskiego, który wpisał się na listę strzelców w 31. minucie meczu.
Pierwsze ligowe zwycięstwo Strumyka przypieczętował doświadczony Stanisław Pruś w ostatniej minucie pojedynku.

STAL SANOK - STRUMYK MALAWA 0-2 (0-1)
Bramki: Szymański (31), Pruś (90)

Stal: Wilczewski - Tabisz (85. Kuzio), Łuczka, Zarzycki (60. Sobolak), Sumara - Ząbkiewicz, Węgrzyn, Kuzicki, Damian Niemczyk - Zdunek (46. Czenczek), Pańko (46. Daniel Niemczyk).

Sędziował: Mariusz Antosz z Tarnobrzega. Żółte kartki: Zarzycki, Łuczka, Tabisz, Węgrzyn (dla Stali). Widzów: 300.