http://stalsms.pl


2018-11-03 22:56:58

Sokół Kolbuszowa Dolna skromnie pokonał KS Wiązownica

(fot.archiwum)
Sokół Kolbuszowa Dolna pokonał na własnym boisku KS Wiązownica 1-0. Goście przegrali trzeci mecz z rzędu, mimo że w tym spotkaniu pokazali futbol na dobrym poziomie.
 
Postacią wiodącą w barwach gospodarzy był przede wszystkim 42-letni bramkarz Norbert Król, który wybronił wiele kapitalnych okazji bramkowych gości z Wiązownicy. Dzięki jego bardzo dobrej dyspozycji Sokół Kolbuszowa Dolna zachował czyste konto.
 
Co więcej, miejscowym udało się w drugiej połowie strzelić zwycięską bramkę. W 69.minucie przepięknym uderzeniem pod poprzeczkę z dwudziestu metrów popisał się Albert Orzech, czym wprawił w euforie kibiców zgromadzonych na stadionie w Kolbuszowej Dolnej.
 
Pomimo wielu sytuacji KS Wiązownica nie znalazł drogi do bramki rywala. Jest to ich trzecia przegrana z rzędu, pomimo że to oni przez większość spotkania przeważali i powinni zdobyć chociażby jedną, honorową bramkę.
 
Dzięki zwycięstwu w tym meczu Sokół Kolbuszowa Dolna zajmuje dwunastą pozycję z siedemnastoma punktami. KS Wiązownica po porażce plasuje się na jedenastym miejscu z dorobkiem dwudziestu jeden punktów.
 
1-0 Albert Orzech (69)
 
Sokół Kolbuszowa Dolna: Król, Karkut, Gorzelany, Skowron, Karkut, Orzech, Kołacz, Prokop, Parys, Mazurek, Maziarz.
 
KS Wiązownica: Michałowicz, Sokołenko, Lorenc, Bartnik, Halejcio, Soczek, Gil, Rop, Daniel,  Bałanda, Michalik. 
 

Wyniki meczów 15. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem