2018-11-03 15:16:10

Rzemieślnik Pilzno podzielił się punktami z Karpatami Krosno

(fot. Karol Słomka/Karpaty Krosno)
Rzemieślnik Pilzno zremisował 2-2 z Karpatami Krosno. Obie ekipy były na prowadzeniu w tym meczu, ostatecznie każdy dopisał po jednym punkcie do swojego dorobku.

Nie było bramek do przerwy w meczu Rzemieślnika Pilzno z Karpatami Krosno. Obie ekipy miały syuacje, ale piłka ani razu nie wpadła do żadnej siatki.

Jedenaście minut po zmianie stron przyjezdni wyszli na prowadzenie po bramce Filipa Brożyny. Po tym golu inicjatywę przejęli gospodarze i chwilę później był remis. Gola na 1-1 zdobył Tomasz Barycza.

Gospodarze nie poprzestali na tym jednym trafieniu i sześć minut później Radosław Macnar wyprowadził Rzemieślnik na prowadzenie.

Ostatnie zdanie w tym meczu należało jednak do podopiecznych Dariusza Jęczkowskiego. W 81. minucie wynik meczu na 2-2 ustalił najbardziej doświadczony zawodnik gości, Marek Fundakowski.

Gospodarze kończyli mecz w 10. bowiem w 83. minucie drugą żółta kartkę obejrzał Patryk Kwaśniczko.

0-1 Filip Brożyna (53)
1-1 Tomasz Barycza (63)
2-1 Radosław Macnar (69)
2-2 Marek Fundakowski (81)