2011-09-14 21:35:42

II liga: "Stalówka" lepsza od Wisły Puławy

Stal Stalowa Wola po bardzo zaciętym pojedynku pokonała Wisłę Puławy 3-2 wygrywając drugi mecz z rzędu.

"Stalówka" objęła prowadzenie po golu Wojciecha Fabianowskiego, a chwilę później na 2-0 podwyższył Kamil Walaszczyk. Gości strzelili kontakowego gola chwilę przed przerwą  za sprawą Mateusza Olszaka.

Po zmiane stron znać o sobie dał świetnie dysponowany Konrad Nowak, który wyrónał stan pojedynku na 2-2.

Ostatnie słowo należało jednak do ekipy z Podkarpacia - w 76. minucie wyniku spotkania na 3-2 ustalił wracający po pauzie za kartki Michał Skórski, który chwilę wcześniej wszedł na boisko.

Była to druga wygrana Stali z rzędu i drugi z kolei mecz, w którym nasz zespół strzela trzy gole.

STAL STALOWA WOLA - WISŁA PUŁAWY 3-2 (2-1)
Bramki: Fabianowski (17), Walaszczyk (34), Skórski (76) - Olszak (44), Nowak (53)

Stal: Dydo - Demusiak, Żmuda, Kusiak, Wieprzęć - Turczyn (71. Skórski), Piątkowski, Walaszczyk, Horajecki - Białek (61. Radawiec), Fabianowski.

Wisła: Beszczyński - Gawrysiak, Skórnicki, Budziński, Giziński - Orzędowski (82. Wójtowicz), Mokiejewski (61. Wiącek), Olszak (71. Kozieł), Misztal - Giza, Nowak.

Sędziował: Robert Hasselbusch z Warszawy. Żółte kartki: Wieprzęć, Radawiec.