2011-09-14 21:09:55

II liga: Stal Rzeszów przegrała z outsiderem

Stal Rzeszów przegrała z ostatnim w tabeli Sokołem Sokółka 1-2 i spadła na 12. miejsce w tabeli.

Piłkarze drugoligowej Stali Rzeszów nie sprostali ostatniej drużynie w lidze i z Sokółki wracają bez punktów.

Obydwa gole dla ekipy z Podlasia strzelił Piotr Andrzejewski. Kontaktowego gola dla naszej drużyny zdobył Konrad Maca po podaniu Andrei Prokicia.

Rzeszowianie od 35. minuty meczu grali w osłabieniu po tym jak dwie żółte kartki w ciągu dwóch minut zarobił kapitan drużyny Piotr Duda.

W doliczonym czasie gry czerwony kartonik zobaczył również bohater gospodarzy - Piotr Andrzejewski.

W barwach Stali Rzeszów po raz pierwszy w tym sezonie wystąpił weteran Paweł Kloc, który spędził na boisku 66 minut.

SOKÓŁ SOKÓŁKA - STAL RZESZÓW 2-1 (1-0)
Bramki: Andrzejewski 2 (11, 77) - Maca (57)

Sokół: Serafin - Czeremcha, Hryhorowycz, Pracz, Jurczyk - Sołowiej, Zalewski, Dzienis (84. Naliwajko), Toczydłowski (75. Orpik), Wojtkielewicz (90. Woronowicz) - Andrzejewski.

Stal: Wietecha – Hus, Duda, Słomian, Zaborowski – J. Górecki, Kloc (66. Florian), Lisańczuk (80. Szala), Margol (20. D. Jędryas, 76. Krzysztoń), Prokić - Maca.

Sędziował: Marek Łukiewski z Olsztyna. Żółte kartki: Pracz, Andrzejewski – Duda, Hus. Czerwone kartki:: Andrzejewski (90+1, druga żółta) - Duda (35, druga żółta). Widzów: 30.

źródło: własne / Nowiny