2018-10-30 18:09:21

Klasa O Dębica: Rezerwy Stali Mielec robią z ligi autostradę, Victoria Czermin wraca 2. miejsce [Posumowanie 12. kolejki]

Podobne tematy Klasa O Dębica
Rezerwy Stali Mielec są bezlitosne dla rywali (fot. archiwum)
To już się robi nudne, rezerwy Stali Mielec znowu wygraly i zrobiły sobie z dębickiej okręgówki autostradę. Ważne zwycięstwo odnotowała Victoria Czermin która powróciła na fotel wicelidera.

Milo zaskakuje ekipa beniaminka dębickiej okręgówki Sokisu Chorzelów, która zajmuje wysokie 4. miejsce i w sobotnie popołudnie rozgromila u siebie Koronę Majdan Królewski. Do przerwy nic nie zwiastowało pogromu, bowiem miejscowi wygrywali tylko 2-0 po bramkach Dawida Pazdro. Po zmianie stron maszyna ruszyla i szybko dwie bramki zdobył Adrian Zalot. Chwile później kolejne dwa trafienia dołożył Dawid Pazdro. Gości stać było tylko na honorowe trafienie autorstwa Mariusza Nowaka, jednak w końcówce Koronę dobił Nikolas Skowron.

Victoria Czermin powrócila na drugą pozycje w tabeli, bowiem w meczu na szczycie pokonali Lechię Sędziszów Małopolski. Gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Wojciech Soboń w 17. minucie. W drugiej połowie wynik poprawil Jakub Trzpis ustalając wynik meczu.

Rezerwy Stali Mielec są bezlitosne dla wszystkich w tym sezonie i także tym razem nie mieli większych problemow z rozprawieniem się z LKS-em Głowaczowa. Wynik spotaknia otworzył Mendi, a niecały kwadrans później zdobył swoją druga bramkę. Dwie minuty później było już 3-0 a z gola cieszył się Mateusz Gancarczyk. Honorową bramkę dla przyjezdnych zdobył Jakub Bielański.

Po przerwie ogladaliśmy jeszcze pięć bramek, które były autorstwa tylko zawodników rezerw Stali Mielec. Rozpoczął w 53. minucie Mendi, a pięć minut później Waldemar Gancarczyk trafił do siatki. W tej części meczu dwie bramki zdobyl jeszcze Mateusz Gancarczyk oraz jedno trafienie należało do Adama Kramarza

1-0 Mendi (17)
2-0 Mendi (31)
3-0 Mateusz Gancarczyk (35)
3-1 Jakub Bielański (40)
4-1 Mendi (53)
5-1 Waldemar Gancarczyk (58)
6-1 Mateusz Gancarczyk (62)
7-1 Adam Kramarz (63)
8-1 Mateusz Gancarczyk (72)

Stal II Mielec: Słysz (80. Ostrowski) - Mendi, Kiercz, Sobczak, Kron (65. Goliasz), M. Gancarczyk, W. Gancarczyk, Swędrowski, Mazur, Misztal (46. Kramarz), Puzon (70. Skrzyniak)

LKS Głowaczowa: Mazur - Ostaszewski, Manzo, Ryng, Nowak, Majewski, B. Knych, S. Knych (65. Zapór), Czerwiec, J. Bielański, M. Bielański