2018-10-27 21:02:01

Ekoball Stal Sanok z kolejnym zwycięstwem! Ograli Stal Gorzyce

Stal Sanok (żółto-niebieskie stroje) pewnie pokonała imienniczkę z Gorzyc (fot. Tomasz Sowa)
Jako pierwsza bramkę zdobyła Stal Gorzyce, później strzelali już miejscowi i pewnie pokonali beniaminka.

Stal Gorzyce nie przestraszyla się swojej imienniczki z Sanoka i już od pierwszej minuty chciala to udowodnić na boisku. Toczyli równy bój i już w 12. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Radosława Rogowskiego. To jednak było na tyle bramek Stali i później strzelali już tylko miejscowi.

Na wyrównanie kibice Ekoballu Stali Sanok musieli czekać do 29. minuty, kiedy to snajper gospodarzy, Sebastian Sobolak skierował piłkę do siatki. Więcej bramek już w tej odsłonie meczu już nie oglądaliśmy.

Po przerwie do ataku ruszyli piłkarze z Sanoka i po kwadransie od wznowienia już prowadzili za sprawą Bartosza Sieradzkiego. Dwie minuty później było 3-1, a strzelcem gola był Rafał Domaradzki, który ustalił wynik spotkania.

0-1 Radoslaw Rogowski (12)
1-1 Sebastian Sobolak (29)
2-1 Bartosz Sieradzki (60)
3-1 Rafał Domaradzki (62)

Ekoball Stal Sanok: Krzanowski - Kaczmarski, Adamiak., Kokoć, Słysz (79. Posadzki) - Tabisz, Lorenc (85. Gąsior), Sieradzki (67. Jaklik), Ząbkiewicz, Domaradzki (79. Pielech) - Sobolak (85. Femin)

Stal Gorzyce: Kozieł - Łuczakowski, Winiarski, Wilk, Bernaś - Przepiórka (70. D.Idec), Stelmach, Nawrocki, Rogowski, Szustak - Brzeski

Sędziował: Jakub Kozner (Krosno)