2011-09-11 22:39:26

II liga: fatalny mecz Stali Rzeszów

Piłkarze rzeszowskiej Stali, pomimo gry z przewagą dwóch graczy, przegrali na własnym stadionie z Motorem Lublin 0-1.

Rzeszowianie bramkę stracili w pierwszej części gry po strzale Rafała Kycki. Po zmianie stron biało-niebiescy śmielej zaatakowali, efektem czego był faul i czerwona kartka dla bramkarza Motoru Mateusza Oszusta. Niestety, rzutu karnego nie potrafił wykorzystać Wojciech Reiman.

Chwilę później czerwony kartonik zobaczył kolejny gracz Motoru Ihor Mihałevskyj. Stal grając przez około 30 minut (spotkanie przedłużono o 10 minut) z przewagą dwóch graczy, nie potrafiła znaleźć sposobu na pokonanie rezerwowego golkipera lublinian Kamila Styżeja.

Stal: Wietecha - Duda, Konrad Hus, Słomian (77. Wolański) - Reiman, Lisańczuk (88. Krzysztoń), Margol (90. Rzeźnik), Florian - J.Górecki, Prokic - Maca.

Motor: Oszust - Falisiewicz, Sergio Santos 'Batata', Karwan, Dykyj - Prędota, Pyda, Niżnik (67. Styżej), Popławski - Mihalevskyy, Kycko (90. Górniak).

Sędziował: Tomasz Piróg z Krakowa. Żółte kartki: Słomian - Mihalevskyj, Popławski. Czerwone kartki: Oszust, Mihalevskyj. Widzów: 700

źródło: własne / pilka.stal.rzeszow.pl