2018-10-21 01:02:26

Stal Gorzyce przegrała z Igloopolem Dębica

Stal Gorzyce (czarne stroje) przespała końcówkę z Igloopolem (fot. archiwum)
To był dziwny mecz, do 87. minuty na tablicy wyników widniał remis, jednak potem to Igloopol doszedl do głosu i zdobył jeszcze trzy bramki.

Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Igloopol Dębica, kiedy to piłkę do siatki skierował Sebastian Wanat. Piłkarze Stali Gorzyce dążyli do wyrównania co udało im się rzutem na taśmę przed przerwą, a gola zdobył Dominik Toś.

Po zmianie stron miejscowi sprawili sobie problem, bowiem czerwona kartką został ukarany strzelec gola i podopieczni Tomasza Rychla musieli grać w dziesiątkę. Nie przeszkodziło im to jednak dzielnie walczyć i remis mieli na wyciągnięcie ręki. Niestety w 87. minucie piłkę pechowo do własnej bramki wpakował Patryk Wilk i emocje w końcówce rozpoczęły się na dobre.

Trzy minuty później na 1-3 podwyższył Piotr Pyskaty a na koniec Adrian Brzostowski pogrążył gospodarzy i ustalił wynik meczu.

0-1 Sebastian Wanat (16)
1-1 Dominik Toś (45)
1-2 Patryk Wilk (87-samobojcza)
1-3 Piotr Pyskaty (90)
1-4 Adrian Brzostowski (90)

Stal Gorzyce: Kozieł – Łuczakowski, Syguła, Wilk, Bernaś – Stelmach, Szustak, B.Idec (55. Rogowski), Pawlik (90. Brzeski) – Toś, Tur

Igloopol Dębica: Psioda -Syguła, Darłak (55. Brzostowski), Socha, Stefanik – Stańczyk (72. Jezuit), Janus (78. Pyskaty), T.Nalepka, Wanat (59. Pierzchała), Rokita – P.Nalepka

Żółte kartki: B. Idec, Rogowski, Pawlik, Toś, Tur - Pierzchala, P. Nalepka
Czerwona kartka: Dominik Toś (52-drugą żółta)