2018-10-20 19:44:32

Stal Kraśnik wygrała na wyjeździe z Chełmianką Chełm

(fot.archiwum)
Stal Kraśnik pokonała na wyjeździe Chełmiankę Chełm 3-1. Podopieczni Jarosława Pacholarza ponownie zdominowali pierwszą połowę, tym razem dowożąc zaliczkę do końca meczu.

Derby regionu najlepiej rozpoczęli goście - już w trzeciej minucie błyskawiczą kontrę swojej drużyny bramką zakończył Adam Nowak.

Niecałe siedem minut później było już 0-2, kiedy to po asyście Jakuba Czeleja wynik dla niebiesko-żółtych podwyzszył Rafał Król.

Podrażnieni gospodarze ruszyli na bramkę Sebastiana Ciołka, lecz tego dnia do siatki przyjezdnych udało im się trafić dopiero w 81.minucie za sprawą Piotra Kożuchowskiego. Była to jednak tylko bramka honorowa, która nastąpiła po trafieniu na 0:3 dla Stali Kraśnik, którego autorem został ponownie Rafał Król.

Dzięki zwycięstwu Stal Kraśnik z 23 punktami wskoczyła na piąte miejsce w tabeli III ligi gr.IV. Chełmianka Chełm z 20 "oczkami" zajmuje siódmą lokatę.

0-1 Adam Nowak (3)
0-2 Rafał Król (10)
0-3 Rafał Król (77)
1-3 Piotr Kożuchowski (81)