2011-09-07 20:09:35

I runda okręgowego Pucharu Polski (7 września)

Sprawdź wyniki rozgrywanych dziś spotkań I rundy okręgowego Pucharu Polski. Podokręg Dębica/Rzeszów, Jarosław, Krosno i Stalowa Wola.
 
Dziś odbywały się spotkania pierwszej rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgów Dębica/Rzeszów oraz okręgów Jarosław i Krosno.
 
Dodatkowo rozegrano mecze drugiej rundy w podokręgu Stalowa Wola.
 
Swoje spotkania rozgrywało większość zespołów z podkarpackich niższych lig.
 
Podokręg Dębica/Rzeszów (I runda):

Czarni Trześń – Ikarus-Sokół Malinie 2-1

Jutrzenka Ławnica – Victoria Czermin 7-9

Strzelec Frysztak – Pogórze Wielopole Skrzyńskie 5-3

Start Wola Mielecka – Stal II Mielec 3-2

LKS Nagoszyn – Chemik Pustków 3-0

Monis Bielowy – Sokół Kolbuszowa Dolna 3-4

KS Dzikowiec – Błękitni Ropczyce 1-3 

Kaskada Kamionka – Wisłok Wiśniowa 

Raniżovia Raniżów – Czarnovia Czarna 3-0 vo. (goście wycofali się z rozgrywek) 

Sokół Sokołów – KS Stobierna 5-2 

Włókniarz Rakszawa – Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-2 (po dogr.) 

KP Zabajka – LKS Trzebownisko 0-4 

Wilga Widełka – Głogovia Głogów 1-2 

Junak Rzeszów – Błażowianka 1-2 

Herman Hermanowa – Strug Tyczyn 2-3 

Grom Handzlówka – Sawa Sonina 5-3 

Orzeł Wólka Niedźwiedzka – ŁKS Łańcut 5-3 (po dogr.) 

Wisłok Strzyżów – Dynovia Dynów 2-5 

CCC Dąbrówki – Górnovia Górno 3-0 

Korona Rzeszów – Stal II Rzeszów 3-4

 

Okręg Jarosław (I runda):

Huragan Basznia Dolna – KS Wiązownica 0-9 

Szkło Młyny – Granica Stubno 1-3 (po dogr.) 

Sanovia Michałówka – LKS Skołoszów 5-0 

Pogoń-Sokół Lubaczów – Wólczanka Wólka Pełkińska 2-5 

Cresovia Krzeczowice – Start Pruchnik 4-1 

Babiś-Syrenka Roźwienica – Pogórze Rokietnica 4-2 

LKS Miękisz Nowy – Sokół Sieniawa 1-9

Huragan Gniewczyna – MKS Kańczuga 2-0

Tęcza Kosienice – Pogoń Małkowice 0-3 vo. (gospodarze wycofali się z rozgrywek)

MKS Radymno – Bizon Medyka 7-2

 

Okręg Krosno (I runda):

Pionier Średnia Wieś – LKS Golcowa 4-1

Jawornik Czarna – Bieszczady Ustrzyki Dolne  2-4

Otryt Lutowiska – Nelson Polańczyk 2-9

Drzewiarz Rzepedź – Karpaty Klimkówka  1-3

Osława Zagórz – Cosmos II Nowotaniec 2-9

Jasiołka Jaśliska – Piast Miejsce Piastowe 2-4

LKS Lubatowa – LKS Haczów 1-2

Nafciarz Bóbrka – LKS Głowienka  2-7

Zamczysko Odrzykoń – Tęcza Zręcin 1-2

KS Zarzecze – Przełęcz Dukla 3-3 k. 4-5

Wisłoka Niegłowice – Sparta Osobnica 2-5

Liwocz Brzyska – Ostoja Kołaczyce 3-2

 

Podokręg Stalowa Wola (II runda):

SKS Racławice – San Kłyżów 0-3

Orzeł Biedaczów – LZS Ździary 3-0 vo. (goście wycofali się z rozgrywek)

Sparta Jeżowe – Kantor Turbia 1-3

LZS Przędzel – Stal Nowa Dęba 1-9

KS Koziarnia – Słowianin Grębów 0-6

Korona Majdan Królewski – Olimpia Pysznica 0-4

Czarni Lipa – Strzelec Dąbrowica 1-2

Termopol Żabno – LZS Kępie Zaleszańskie 4-1

Łęg Stany – Mokrzyszów Tarnobrzeg 2-1

Sokół Sokolniki – Sanna Zaklików 2-0

Wielowieś Tarnobrzeg – Sokół Nisko 0-1

Orzeł Rudnik – Siarka Tarnobrzeg 0-4

Huragan Zdziechowice – Bukowa Jastkowice 0-3

Jutrzenka Kopki – KP Zarzecze 1-3

Tłoki Gorzyce – Unia Nowa Sarzyna 3-5

 

Wśród przegrany z podokręgu Stalowa Wola rozlosowany zostanie jeden zespół, który awansuje do kolejnej rundy z wolnym losem.


Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem