2018-10-15 18:10:10

Klasa O Rzeszów: KS Zaczernie rozbiło Włokniarza Rakszawę. Grad goli w Sokołowie Małopolskim

(fot.archiwalne profil KS Zaczernie na Facebooku)
KS Zaczernie rozbił na własnym boisku czerwoną latarnię tabeli rzeszowskiej klasy okręgowej Wkłókniarza Rakszawę 5-0. Mecz rozstrzygnął się już w pierwszych czterdziestu pięciu minutach.

Podopieczni Łukasza Kłeczka nie mieli problemów z pokonaniem przyjezdnych. Już w czternastej minucie bramkę na 1-0 zdobył głową Sławomir Śliwa, a sto dwadzieścia sekund później wynik podwyższył Krystian Jacek.

27 minuta to rzut karny, który pewnie wykorzystał Arkadiusz Guzior, dzięki czemu gospodarze porwadzili już 3-0. Dwa ostatnie ciosy KS Zaczernie zadało pod koniec pierwszej, jak i drugiej połowy - w 44.minucie gola zdobył Paulo Bomfim dos Santos, a w 90.minucie Damian Ziemiński.

Dzięki zwycięstwu KS Zaczernie z piętnastoma punktami zajmuje ósmą pozycję w tabeli Klasy O Rzeszów. Włókniarz Rakszawa nie poprawił swojej sytuacji i z ośmioma punktami zajmuje ostatnie, szesnaste miejsce.

1-0 Sławomir Śliwa (14)
2-0 Krystian Jacek (16)
3-0 Arkadiusz Guzior (27)
4-0 Paulo Bomfim dos Santos (44)
5-0 Damian Ziemiński (90)

Grad bramek obejrzeli kibice zgromadzeni na stadionie w Sokołowie Małopolskim, gdzie miejscowy Sokół pokonał Błękit Żołynia 5-3. Goli nie obejrzeli za to widzowie w Wólce Niedźwiedzkiej - miejscowy Orzeł zremisował ze Strumykiem Malawa.