2018-10-13 23:38:58

Sokół Kolbuszowa Dolna uległ Piastowi Tuczempy

Sokół Kolbuszowa Dolna nie dał rady rywalowi z Tuczemp.(fot.archiwum)
Zdecydowany faworyt tego starcia nie zawiódł - Piast Tuczempy ograł na wyjeździe Sokół Kolbuszowa Dolna 1-3. Nie wszystkie bramki zaliczone na konto gości strzelili oni sami.

Już w 4.minucie piłkę do własnej siatki skierował Maksymilian Wróbel. Gospodarze nie zwiesili jednak głów i ambitnie ruszyli do odrabiania strat.

Ta sztuka udała się w 37.minucie, kiedy rezultat spotkania wyrównał Michał Mazurek. Taki rezultat utrzymał się aż do gwizdka sędziego zapraszającego obie drużyny na przerwę.

Jedenaście minut po rozpoczęciu drugiej części gry faworyt tego spotkania potwierdził swoją przewagę - gola na 1-2 zdobył Łukasz Tyrawski.

Pomimo ambitnej gry gospodarzy, na nic więcej tego dnia nie było ich już stać. Rezultat spotkania na 1-3 w doliczonym czasie gry ustalił ponownie Tyrawski, czym zapewnił pełną zdobycz punktową swojej druzynie.

Piast Tuczempy dzięki trzem punktom zdobytym na wyjeździe ze zdobytymi 22 "oczkami" plasuje się na szóstej pozycji w tabeli IV ligi podkarpackiej. Sokół Kolbuszowa Dolna nie poprawił swojego położenia w stosunku do ubiegłej kolejki i z ośmioma punktami nadal zajmuje miejsce w strefie spadkowej, konkretnie szesnaste.

0-1 (sam.)Maksymilian Wróbel (4)
1-1 Michał Mazurek (37)
1-2 Łukasz Tyrawski (51)
1-3 Łukasz Tyrawski (90)