2018-10-11 07:14:56

Klasa O Dębica: Rezerwy Stali Mielec z przewagą 8 punktów [Podsumowanie 9. kolejki]

Podobne tematy Klasa O Dębica
Rezerwy Stali Mielec kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa (fot. archiwum)
Rezerwy Stali Mielec idą jak burza pokonując kolejnych rywali w dębickiej okręgówce. Lechia Sędziszów Małopolski po raz kolejny u siebie wysoko wygrywa.

Victoria Czermin i Radomyślanka Radomyśl Wielki utrzymują ścisły kontakt z czołówką, jednak ich strata do rezerw Stali Mielec wynosi już 8 punktów. Radomyślanka pewnie 3-0 u siebie pokonała Kaskadę Kamionka, zaś Victoria triumfowała na wyjeździe nad Olchowią Olchowa 0-1.

Lechia Sędziszów Małopolski znów rozpieszcza swoich kibiców, bowiem serwuje im sporą ilość bramek w swoich meczach. Worek z bramkami w meczu z Kamieniarzem Golemki rozerwał Kamil Potwora w 13. minucie. Dwanaście minut później do wyrównania doprowadził Mateusz Pasik i nic nie wskazywało na taki pogrom. Gola do szatni dla Lechii zdobył Paweł Branas i w lepszych humorach przed drugą osłoną byli miejscowi.

Po zmianie stron,  gopsodarze wrzucili piąty bieg aplikując Kamieniarzowi pięć bramek. Gości stać było tylko na jedno trafienie, autorstwa Bartłomieja Motyki.

Rezerwy Stali Mielec nie zatrzymują się i kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Tym razem na terenie Płomienia Zagorzyce sięgneli po trzy punkty. Pierwszą bramkę rezerwy zdobyły w 21. minucie, a jej autorem był Michał Puzon i od tej pory podopiecznym Romana Gruszeckiego grało się łatwiej.

Po zmianie stron padła jeszcze jedna bramka. Prowadzenie przyjezdnych podwyższył Szymon Sobczak w 66. minucie, pieczętując dziewiąte zwycięstwo z rzędu w tym sezonie.

0-1 Michał Puzon (21)
0-2 Szymon Sobczak (66)

Płomień Zagorzyce: Pietkiewicz - Ł. Chudyba (79. B. Chudyba), Sz. Ochał, Ł. Motyka, Darłak - H. Róg, K. Róg, M. Motyka (73. S. Miś), G. Motyka (79. Kostka), Pazdan (76. Jabłoński) - P. Chudyba

Stal MIelec: Słysz - Seweryn (78. Misztal), Sobczak, Kron (71. Domański), Sikora (60. Kiełbasa), Skrzyniak, Gancarczyk, Duszkiewicz  (56. Kania), Goliasz, Mazur, Puzon