2018-10-10 14:44:31

Klasa O Rzeszów: Sawa Sonina pokonała KS Zaczernie. Jedność rozbiła Wisłok

Faworyt z Soniny pokonał 4-2 KS Zaczernie, mimo że to goście rozpoczęli strzelanie w tym spotkaniu. Hat trick Jakuba Barana w drugiej części spotkania zapewnił gospodarzom komplet punktów.

Kibiców zgromadzonych na stadionie w Soninie zaskoczył w 30.minucie Arkadiusz Guzior strzelając bramkę dla gości. Dwie minuty przed przerwą rezultat wyrównał Jakub Kruk

Drugie czterdzieści pięć minut to festiwal Jakuba Barana, który w 65,75 i 90.minucie pokonał bramkarza z Zaczernia, kompletując tym samym klasycznego hat tricka.

W międzyczasie, drugiego gola na pięć minut przed końcem podstawowego czasu gry dla KS Zaczernie strzelił Kacper Barański.

Dzięki zwycięstwu Sawa Sonina z 21 punktami zajmuje drugi stopień podium w tabeli Klasy O Rzeszów. KS Zaczernie z 12 punktami plasuje się na 12 miejscu.

0-1 Arkadiusz Guzior (30)
1-1 Jakub Kruk (43)
2-1 Jakub Baran (65)
3-1 Jakub Baran  (75)
3-2 Kacper Barański (85)
4-2 Jakub Baran (90)

Dziesiąta kolejka rzeszowskiej klasy okręgowej stała pod znakiem pokaźnych zdobyczy bramkowych. Po 5 goli swoim rywalom zaaplikowała Jedność Niechobrz i Resovia II Rzeszów, a najbardziej wyrównane spotkanie obejrzeli kibice w Tyczynie, gdzie miejscowy Strug zremisował 3-3 z Orłem Wólka Niedźwiedzka.