2018-10-09 09:43:06

Wisłoka Dębica gromi Przełom Besko w meczu wyjazdowym

Zdecydowany faworyt tego starcia nie zawiódł. Dobre czterdzieści pięć minut spotkania nie wystarczyło - Wisłoka rozgromiła gospodarzy 1-5.

Mecz z wysokiego C rozpoczęli podopieczni Dariusza Kantora. Już w 4.minucie wynik spotkania otworzył Damian Łanucha.

Niecałe dwadzieścia minut później celnym strzałem do wyrównania doprowadził Konrad Kijowski.

Ambitna gra gospodarzy w pierwszej połowie nie przełożyła się na pozytywny obraz gry w drugiej. Na 1-2 już trzy minuty po zmianie stron trafił Szymon Gwiazda, który sześć minut później dołożył kolejną bramkę.

72.minuta to samobój Michała Śmietany, a trzy minuty po tym niefortunnym dla gospodarzy zdarzeniu rezultat na 1-5 ustalił Adrian Nowak.

Gdyby tego było mało, podopieczni Pawła Jaślara mecz kończyli w osłabieniu - dziesięć minut przed upływem regulaminowego czasu gry czerwony kartonik obejrzał Jakub Szybka.

Dzięki zdecydowanemu zwycięstwu Wisłoka Dębica z 22 punktami melduje się tuż za podium tabeli IV ligi podkarpackiej. Przełom Besko z zaledwie sześcioma "oczkami" okupuje siedemnaste, przedostatnie miejsce.

0:1 Damian Łanucha (4)
1:1 Konrad Kijowski (22)
1:2 Szymon Gwiazda (48)
1:3 Szymon Gwiazda (54)
1:4 Michał Śmietana(72-sam.)
1:5 Adrian Nowak (75)