2011-09-03 21:19:36

III liga: cenna wygrana Karpat Krosno

Karpaty Krosno odniosły czwarte ligowe zwycięstwo ogrywając tym razem w meczu wyjazdowym Orlęta Radzyń Podlaski 2-1.

Karpaty wygrały w oddalonym o około 300 kilometrów od Krosna Radzyniu Podlaskim 2-1. Pierwszą bramkę w początkowych minutach meczu strzelił dla Orląt znany z występów w Stali Stalowa Wola Jurij Mychalczuk.

Biało-nibiescy zdołali jeszcze przed przerwą odpowiedzieć trafeniem Michała Zajdla, by po przerwie wyjść na prowadzenie po golu Bartłomieja Buczka.

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI - KARPATY KROSNO 1-2 (1-1)
Bramki:
 Mychalczuk (5) - Zajdel (23), Buczek (64)

Orlęta Radzyń Podlaski: Stężała – Kazubski (59. Herman), Nowik, Borowicki, Kuśmirek – Borysiuk, Tymosiak (80. Ptaszyński), Kępa, Król – Pliszka, Mychalczuk.

Karpaty Krosno: Hajduk – Jarząb (71. Tomkiewicz), Gonet, Łukaczyński, Włodarski – Koncewicz (61. Chmielowski), Stanisz, Zajdel, Sedlaczek (79. Rachwał) – Buczek, Radulj (44. Woźniak).

Sędziował: Piotr Burak z Lublina. Żółte kartki: Borysiuk, Kuśmirek – Zajdel, Hajduk. Czerwona kartka: Zajdel (Karpaty, 90. druga żółta). Widzów: 500.

źródło: własne / karpatykrosno.net