2018-10-09 09:47:24

Wisłok Wiśniowa uległ KS Wiązownica

Podopieczni Krzysztofa Koraba od czterech spotkań nie potrafią zdobyć kompletu punktów w starciach z rywalami w IV lidze podkarpackiej. Tym razem ulegli gościom z Wiązownicy 0-2.

Gospodarze od pierwszego gwizdka starali się zagrozić bramce Bartłomieja Michałowicza, lecz nie grzeszyli oni skutecznością. Zemsta przyszła szybko - w 6.minucie błąd obrońców z Wiśniowej wykorzystał Kacper Rop i otworzył celnym strzałem wynik spotkania.

Utrata bramki tylko podjuszyła głodnych zwycięstwa graczy Wisłoka. To oni prowadzili grę, co jednak na niewiele się zdało. Najpierw gospodarzy od utraty bramki po jednej z kontr uratowała poprzeczka. W 41.minucie kolejna akcja znalazła już swój cel - Arkadiusz Gil podwyższył prowadzenie KS Wiązownica.

Obraz gry do końca spotkania się nie zmienił - pomimo ambitnych ataków gospodarzom nie udało się zdobyć nawet kontaktowego gola. Gracze z Wiązownicy wywieźli komplet punktów z Wiśniowej po wykorzystaniu ewidentnych błędów rywali.

Wisłok Wiśniowa po porażce zajmuje ósmą pozycję z dziewiętnastoma punktami na koncie. Dzięki trzem "oczkom" zdobytym na wyjeździe KS Wiązownica plasuje się pozycję niżej od swojego rywala.

0-1 Kacper Rop (6)
0-2 Arkadiusz Gil (41)