2018-10-07 00:19:47

Korona Rzeszów przegrała z Sokołem Nisko

Korona Rzeszów po raz siódmy z rzędu nie zdobyła ani jednego punkty. Teraz przegrali z Sokołem Nisko. (fot. Korona Rzeszów)
Sokół Nisko ograł Watkem Koronę Rzeszów 2-0. Goście po czterech porażkach z rzędu w końcu odniesli zwycięstwo. Korona na punkty czeka od siedmiu kolejek.

Watkem Korona Rzeszów ruszyła do ataku od pierwszej minuty meczu, jednak z każdą kolejną Sokół Nisko uzyskiwał co raz większą przewagę optyczną.

Dziesięć minut przed przerwą Wojciech Tyczyński został sfaulowany w polu karnym gospodarzy. Do piłki podszedł Marcin Serafin i nie dał najmniejszych szans Łukaszowi Szczepańskiemu. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Podopieczni Artura Szkutnika podwyższyli prowadzenie dziewięć minut po zmianie stron. Zdobywcą drugiej bramki dla przyjezdnych był Damian Kata. Od tej pory Sokół Nisko dzielił i rządził na boisku. Goście powinni wygrać wyżej, ale albo nie trafiali w bramkę, albo na drodze stawał golkiper gospodarzy.

0-1 Marcin Serafin (34)
0-2 Damian Kata (54)