2011-09-03 19:49:36

II liga: Pierwsze zwycięstwo Resovii! Pasiaki rozbiły Wigry

Fani Resovii doczekali się pierwszej bramki i pierwszego zwycięstwa swoich pupili. W 7.kolejce II ligi wschodniej rzeszowianie ograli Wigry Suwałki aż 4-1.

Pasiaki rozpoczęły spotkanie od mocnego uderzenia. Po szesnastu minutach było już 3-0 po dwóch trafieniach Dariusza Kantora i jednym Michała Twardowskiego.

Tuż po przerwie goście próbowali odrabiać straty - Gražvydas Mikulenas zdołał pokonać Marcina Pietrykę. Gości dobił ostatecznie były reprezentant Polski Piotr Piechniak.

Był to ostatni mecz Resovii Rzeszów na IzoArenie w Boguchwale. Kolejne ligowe spotkanie podopieczni Marcina Jałochy rozgrywać będą już na swoim stadionie.

Bramki: Kantor (11, 12),  Twardowski (16),  Piechniak (70) -  Mikulenas (49)

Resovia: Pietryka - Szkolnik, Bogacz, Baran, Krzak - Ogrodnik (89.Kot), Nikanowycz, Chrabąszcz (52.Cygnar), Kwiek - Twardowski (56.Piechniak), Kantor (85.Czeneskow).

Wigry: Grybauskas - Makarewicz, Statkevičius, Rogoziński, Darda (25.Bajko) - Świerzbiński, Willer (76.Walicki), Słowicki (88.Sawicki), Pomian (73.Barczak) - Mikulenas, Ołowniuk.

Sędziował: Marcin Woś z Zamościa. Żółte Kartki: Kwiek, Nikanowycz, Twardowski - Bajko, Makarewicz, Mikulenas, Ołowniuk, Rogoziński. Widzów: 600

źródło: własne / cwks-resovia.pl