2018-09-26 10:05:18

Stal Mielec pożegnała się z Pucharem Polski. Przegrali z Pogonią Siedlce

Stal Mielec, podobnie jak Siarka Tarnobrzeg, pożegnała się z Pucharem Polski. Podopieczni Artura Skowronka niespodziewanie odpadli z drugoligową Pogonią Siedlce.
Stal Mielec prowadziła w meczu z Pogonią Siedlce po bramce z 33. minuty Grzegorza Kuświka. Jednobramkowym prowadzeniem przyjezdnych zakończyła się pierwsza połowa tego meczu.

Po zmianie stron gospodarze dążyli do wyrównania i sztuka ta powiodła im się. Dwadzieścia minut przed końcem spotkania Matesz Bochnak zdobył gola na 1-1. Siedem minut później Pogoń Siedlce wyszła na prowadzenie po bramce Adama Mójty.

Taki wynik utrzymał się do końca meczu. Tym samym Stal Mielec pożegnała się z Pucharem Polski już w 1. rundzie.

Pogoń Siedlce - Stal Mielec 2-1 (0-1)

0-1 Grzegorz Kuświk (33)
1-1 Mateusz Bochnak (70)
2-1 Adam Mójta (77)