2018-09-25 13:54:24

Klasa O Dębica: Nikt nie zna sposobu na rezerwy Stali Mielec [Podsumowanie 7. kolejki]

Podobne tematy Klasa O Dębica
Stal Mielec umacnia się na prowadzeniu (fot. archiwum)
Już sześć punktów przewagi nad wiceliderem mają rezerwy Stali Mielec. W sobotnie popołudnie bez większych problemów pokonali Chemika Pustków. Lechia Sędziszów Małopolski się rozpędziła.

Victoria Czermin zrehabilitowała się za ostatnią porażkę z rezerwami Stali Mielec. Tym razem wbili pięć bramek Sokisowi Chorzelów. Wynik w 6. minucie otworzył Kamil Kłos, zaś dziewięć minut później gospodarze wyrównali za sprawą Adriana Zalota. Od tej pory strzelali tylko goście. Dwie bramki dołożył jeszcze Kamil Kłos, oraz jedną strzelił Kacper Bugaj. Po zmianie stron obie drużyny zdobyły po bramce i spotkanie zakończyło się wynikiem 2-5.

Dużo bramek, a konkretnie sześć, oglądano w Sędziszowie Małopolskim. Lechia Sędziszów Mąłopolski była bezlitosna dla Kolorado Wola Chorzelowska. W pierwszej połowie oglądaliśmy tylko jedno trafienie, które padło w końcówce. Autorem otwierającej bramki był Oskar Ćwiczak. W drugiej odsłonie kibice na nudę nie narzekali, bowiem zobaczyli aż 5 bramek. Hat-trickiem popisał się Kamil Potwora.

Drugi zespół Stal Mielec z każdym kolejnym tygodniem coraz mocniej umacnia się na prowadzeniu. Tym razem bez problemów rozprawili się z Chemikiem Pustków. Pierwszą bramkę zdobyli w tym meczu goście w 18. minucie za sprawą Dominika Gawrysia. Miejscowi jednak wzieli sprawy w swoje ręce i w końcówce pierwszej odsłony rezerwy w cztery minuty odwróciły losy meczu za sprawą Mendiego oraz Mateusza Gancarczyka. Po przerwie szybko na 3-1 podwyższył Mendi. Czas upływał a bramkę na 4-1 zdobył Waldemar Gancarczyk. Wynik spotkania ustalił Mendi w 65. minucie

0-1 Dominik Gawryś (18)
1-1 Mendi (41)
2-1 Mateusz Gancarczyk (45)
3-1 Mendi (50)
4-1 Waldemar Gancarczyk (61)
5-1 Mendi (65)

Stal II Mielec: Słysz (75. Ostrowski) - Mendi, Kiercz (46. Kron), Sikora, M. Gancarczyk (46. Skrzyniak), W. Gancarczyk, Goliasz, Kania (67. Knauber), F. Mazur, O. Mazur, Puzon

Chemik Pustków: Papiernik - Gawryś, Gwóźdź, Haracz (73. Madej), Kopacz (65. Wicher), Kucharski, Kulas (85. Wojnowski), Kura, N. Nędza (75. Gołębiewski), D. Nędza,  Żarnowski