2018-09-22 17:20:00

Ekoball Stal Sanok rozjechała Orzeł Przeworsk

Ekoball Stal Sanok rozbiła na wyjeździe Orzeł Przeworsk. (fot. Ekoball Stal Sanok)
Ekoball Stal Sanok nie miała problemów z pokonaniem Orła Przeworsk. Losy pojedynku 9. kolejki 4 ligi podkarpackiej rozstrzygnęły się w pierwszej połowie.

Sebastian Sobolak wyprowadził Ekoball Stal Sanok na prowadzenie po dziewięciu minutach gry meczu z Orłem Przeworsk. Napastnik gości dołożył nogę po dośrodkowaniu Jakuba Ząbkiewicza.

Trzy minuty później Piotr Lorenc zdecydował się na strzał z trzydziestu metrów, a piłka wylądowała w samym okienku bramki Orła. Tym samym gospodarze byli w poważnych opałach po niespełna kwadransie gry.

W 30. minucie meczu Ekoball Stal Sanok prowadziła już 3-0 po drugiej bramce Sobolaka, który przelobował wysuniętego bramkarza gospodarz. Trzy minuty przed upływem regualinowego czasu pierwszej połowy ponownie na listę strzelców wpisał się Sebastian Sobolak, który ponownie przelobował bramkarza Orła Przeworsk i skompletował hat-tricka.

Po zmianie stron Ekoball Stal Sanok panowała na boisku. Goście przeprowadzali groźne akcje, które nie mogły znaleźć drogi do bramki. Dopiero dwadzieścia minut przed końcem meczu dwójkową akcją popisali się Rafał Domaradzki z Piotrem Lorencem, która zakończyła się bramką tego pierwszego. Był to swego rodzaju prezent urodzinowy, bowiem Domaradzki tego dnia kończył 19 lat.

To jeszcze nie był koniec egzekucji. Siedem minut przed końcem meczu Dominik Pielech minął bramkarza Orła i wpakował piłkę do pustej bramki. Chwilę później podpieczni Adama Walczyka zdobyli bramkę honorową. Jej strzelcem został Krystian Błajda.

Jednak to nie zatrzymało rozpędzonej Stali Sanok. Siódmą bramkę dla gości w tym meczu zdobył Damian Niemczyk. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-7.

0-1 Sebastian Sobolak (9)
0-2 Piotr Lorenc (12)
0-3 Sebastian Sobolak (30)
0-4 Sebastian Sobolak (40)
0-5 Rafał Domaradzki (68)
0-6 Dominik Pielech (83)
1-6 Krystian Błajda (86)
1-7 Damian Niemczyk (87)