2018-09-22 18:00:00

Karpaty Krosno w końcu zwycięskie. Pokonali Błękitnych Ropczyce

Karpaty Krosno po serii niepowodzeń w końcu wygrały mecz. Podopieczni Dariusza Jęczkowskiego pokonali Błękitnych Ropczyce na własnym boisku.

Karpaty Krosno objęły prowadzenie w meczu z Błękitnymi Ropczyce w 9. minucie. Bramkę dla podopiecznych Dariusza Jęczkowskiego zdobył Roman Botwynnyk. Jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy zakończyła się pierwsza część tego meczu.

Cztery minuty po zmianie stron gospodarze podwyższyli prowadzenie po golu Dawida Króla i wydawało się, że skończyły się emocję w tym meczu.

Jednak podopieczni Andrzeja Szymańskiego nie poddawali się i po dwudziestu minutach drugiej połowy było 2-1. Jednak na nic więcej Błękitnych Ropczyce nie było stać.

Tym samym Karpaty Krosno przerwały serię pięciu porażek ligowych z rzędu i w końcu sięgnęły po trzy "oczka".

1-0 Roman Botwynnyk (9)
2-0 Dawid Król (49)