2018-09-20 11:44:28

Wyniki środowych meczów okręgowego Pucharu Polski (19 września)

fot. archiwum
W środę 19 września odbyły się kolejne mecze okręgowego Pucharu Polski. Zobaczcie wyniki.

Okręgowy Puchar Polski - Dębica/Rzeszów (II runda)

19 września:
Strażak Lubzina - Lechia Sędziszów Małopolski 3-5 (2-3)
0-1 ? (27)
0-2 Łukasz Ćwiczak (34)
0-3 Przemysław Kanach (37)
1-3 ? (43-samobój)
2-3 Krzysztof Kamiński (45)
2-4 Damian Kiriłow (60)
2-5 Jakub Lesiński (81)
3-5 Dariusz Kipa (83-karny)
 
GKS Niebylec - Błękitni Ropczyce 3-0 (walkower)
 
Olchovia Olchowa - Wisłoka Dębica 0-8 (0-3)
0-1 Bartłomiej Konik (9)
0-2 Kamil Rębisz (27)
0-3 Bartłomiej Konik (33)
0-4 Adrian Nowak (62)
0-5 Adrian Nowak (67)
0-6 Damian Lubera (73)
0-7 Adrian Mazur (89)
0-8 Damian Lubera (90)
 
Piłkarskie Nadzieje Mielec - Rzemieślnik Pilzno 3-7 (0-3)
0-1 Damian Wolański (24)
0-2 Radosław Macnar (31)
0-3 Tomasz Tragarz (34)
1-3 Martin Radoń (56)
1-4 Hubert Nalepka (58)
2-4 Krzysztof Muryjas (61)
3-4 Przemysław Kowalik (63)
3-5 Dawid Florian (65)
3-6 Adrian Ślęzak (76)
3-7 Mateusz Ślęczk (78)
 
Sokis Chorzelów - Wisłok Wiśniowa 1-3
bramki: Patryk Glica - Maksymilian Maik 2, Maciej Maślany
 
Monis Bielowy - Victoria Czermin 3-1 (1-0)
1-0 Kamil Adamczak (3)
2-0 Dominik Ciołek (60)
2-1 Kamil Dąbek (70)
3-1 Grzegorz Chmura (87)
 
Victoria Ocieka - Stal II Mielec 0-1 (0-1)
Szymon Sobczak (42)
 
Kolorado Wola Chorzelowska - Sokół Kolbuszowa Dolna 2-2 (1-1, 2-2), k. 4-3
0-1 Mateusz Prokop (19)
1-1 Kamil Rado (21)
1-2 Andrzej Skowron (62)
2-2 Andrzej Bajorek (87)
 
Zimowit Rzeszów - Strug Tyczyn 3-2 (1-2)
0-1 Maciej Nizioł (16)
0-2 Wojciech Domino (21)
1-2 Bartłomiej Sałata (44)
2-2 Marcin Sikora (49)
3-2 Marcin Sikora (85)
 
Włókniarz Rakszawa - Stal Rzeszów 1-10 (0-5)
0-1 Michał Domański (12
0-2 Łukasz  Zagdański (15)
0-3 (20) Sławomir Szeliga
0-4 Piotr Ceglarz (29-karny)
0-5 Sławomir Szeliga (42)
1-5 ? (59)
1-6 Łukasz Zagdański (59
1-7 Jakub Więcek (69)
1-8 Jakub Więcek (72)
1-9 Tomasz Płonka (82)
1-10 Damian Nowacki (84)
 
LKS Hermanowa - Głogovia Głogów Małopolski 4-6
 
Grunwald Rzeszów - Korona Rzeszów 2-3
0-1 Mateusz Pawlik (2-samobój)
1-1 Mateusz Członka 15
1-2 Adrian Mołdoch (29)
2-2 Damian Fogt (71)
2-3 Tomasz Zieliński (90)
 
Bratek Bratkowice - Strumyk Malawa 1-2
1-0 Kamil Hejnig (14)
1-1 Tomasz Lech (35)
1-2 Piotr Szczepanik (41)
 
Sawa Sonina - Izolator Boguchwała 0-3
0-1 Patryk Róg (30-karny)
0-2 Patryk Róg (54-karny)
0-3 Mateusz Filip (69)
 
KS Zaczernie - Resovia II 7-0
 
25 września:
LKS Głowaczowa - Igloopol Dębica (g. 16.30)

Okręgowy Puchar Polski - Jarosław (III runda)

18 września:
MKS Kańczuga - KS Wiązownica 0-1 (0-0, 0-0) po dogr.
0-1 Arkadiusz Gil (118)
 
19 września:
Biało-Czerwoni Kaszyce - JKS Jarosław 1-2 (1-0)
1-0 Dawid Kuliga (9-samobój)
1-1 Tomasz Przewoźnik (69)
1-2 Kamil Bała (71)
 
25 września:
Piast Tuczempy -  Sokół Sieniawa (g. 16)
Polonia Przemyśl - Wólczanka Wólka Pełkińska (g. 16)

Okręgowy Puchar Polski - Krosno (II runda)

19 września:
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Ekoball Stal Sanok 0-3
0-1 Rafał Domaradzki (40)
0-2 Damian Niemczyk (42)
0-3 Sebastian Sobolak (87)
 
Sanovia Lesko - LKS Tarnawa 3-0 (walkower)
 
Cisy Jabłonica Polska - Iskra Przysietnica 1-3
bramki dla gości: Dawid Szczepek 2, Arkadiusz Ankowski
 
Cosmos Nowotaniec - Start Rymanów 5-0
 
Zorza Łęki Dukielskie - Kotwica Korczyna 3-1
 
Nafta Jedlicze - Przełom Besko 2-2, k. 4-5
 
Przełęcz Dukla - Karpaty Krosno 1-0
 
Czardasz Osiek Jasielski - Tempo Nienaszów 1-5
bramki dla gości: Konrad Łukaszewski 2, Krzysztof Kiełtyka 2, Marcin Walczyk.

Okręgowy Puchar Polski - Stalowa Wola (1/8 finału)

19 września:
KS Żupawa - Sokół Sokolniki 0-3 (walkower)
 
KS Sarzyna - Unia Nowa Sarzyna 6-0
bramki: Adam Kusiak 2, Dawid Bieńkowski 2, Artur Łuczak, Kamil Gnatek
 
Sanna Zaklików - Stal Gorzyce 0-1 (0-0)
Patryk Wilki (90)
 
Sokół Kamień - Pogoń Leżajsk 3-0 (walkower)
 
Orzeł Glinianka - Sokół Nisko 0-9 (0-1)
0-1 Piotr Sulich (43)
0-2 Kacper Piotrowski (48)
0-3 Wojciech Tyczyński (50)
0-4 Kacper Piotrowski (53)
0-5 Wojciech Tyczyński (58)
0-6 Marcin Szewc (62)
0-7 Marcin Tur (64)
0-8 Marcin Tur (74)
0-9 Kacper Piotrowski (78)
 
OKS Wielowieś Tarnobrzeg - Siarka II Tarnobrzeg 3-2
Łukasz Stachowicz 2, Damian Stachowicz - Sylwester Bigdoń 2
 
Wisan Skopanie - Stal Nowa Dęba 0-2 (0-1)
0-1 Maciej Wilk (27)
0-2 Kamil Serafin (80)
 
26 września:
LZS Żabno - Huragan Zdziechowice

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Boguchwała 2018-09-20 14:34:58 2 2

Brawo dla Dumy Rzeszowa! 10:1 robi wrażenie.

ksw 2018-09-20 20:49:55 1 0

brawo dla karpat

ZimnyDrań 2018-09-21 23:33:02 1 0

Wynik 10-1 robiłby wrażenie,gdyby Stal wygrała z zespołem z tej samej albo wyższej ligi,a nie z amatorami z niższej...Ogarnij się...

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem