2011-08-27 19:56:18

III liga: Zaczernie za słabe na Avię

Limblach Zaczernie przegrał 1-2 z Avią Świdnik w meczu III ligi lubelsko-podkarpackiej i wciąż jest bez punktu.

Beniaminek III ligi, Limblach Zaczernie, nie sprostał Avii Świdnik. Piłkarze Jakuba Słomskiego przegrali przed własną publicznością z ekipą z Lubelszczyzny 1-2.

Goście wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą po golu Bartłomieja Mazurka. Na 30 minut przed końcem podwyższył Michał Jeleniewski.

Gospodarze odpowiedzieli trafieniem Ireneusza Ryniewicza w 81. minucie, ale by wyrównać nie starczyło już czasu.

Piłkarze Limblachu po trzech kolejkach nie zdobyli jeszcze punktu i zajmują ostatnie miejsce w tabeli III ligi lubelsko-podkarpackiej.

LIMBLACH ZACZERNIE - AVIA ŚWIDNIK 1-2 (0-1)
Bramki: Ryniewicz (81) - Mazurek (23), Jeleniewski (70)

źródło: własne