2018-09-05 22:57:00

Piast Tuczempy podzielił się punktami z Sokołem Nisko

Piast Tuczempy podzielił się punktami z Sokołem Nisko. Obie ekipy były na prowadzeniu w tym meczu. (fot. JKS Jarosław)
Piast Tuczempy zremisował 2-2 z Sokołem Nisko. Obie ekipy po meczu czuły rozgoryczenie. Jedni i drudzy prowadzili w tym spotkaniu.

Sokół Nisko objął prowadzenie w meczu z Piastem Tuczempy po bramce Jacka Maciorowskiego z 22. minuty spotkania. Jednak podopieczni Łukasza Laski minutę później za sprawą bramki Karola Karólaka doprowadzili do wyrównania.

Jeszcze przed przerwą Piast wyszedł na prowadzenie. Ponownie na listę strzelców wpisał się Karólak. Tym razem napastnik ekipy gospodarzy pewnie wykorzystał rzut karny.

Po zmianie stron do ataków ruszyli goście i przed upływem pierwszego kwadransa drugiej połowy Marcin Tur strzelił bramkę na 2-2. W 76. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Bartłomiej Krawczyk i goście musieli radzić sobie w osłabieniu.

Jednak Piast Tuczempy nie wykorzystał przewagi jednego gracza i ostatecznie mecz zakończył się remisem.

0-1 Jacek Maciorowski (22)
1-1 Karol Karólak (23)
2-1 Karol Karólak (43-rzut karny)
2-2 Marcin Tur (58-rzut karny)