2018-09-04 13:44:52

Klasa O Jarosław: Start Pruchnik wciąż niepokonany. LKS Skołoszów tylko zremisował

Start Pruchnik jest liderem Klasy O Jarosław. (fot. Start Pruchnik)
Start Pruchnik odprawił z kwitkiem kolejnego rywala. Tym razem pokonali na własnym stadionie Płomień Morawsko. Drugi w tabeli LKS Skołoszów zaledwie zremisował z MKS-em Radymno.

Start Pruchnik wygrał z Płomieniem Morawsko. Jedyna bramka w tym meczu padła siedem minut po przerwie. Autorem zwycięskiego trafienia był Jarosław Kochanowicz.

LKS Skołoszów zremisował na wyjeździe z MKS-em Radymno.  Goście prowadzili po golu Wojciecha Pilawy, ale jeszcze w pierwszej połowie do wyrównania doprowadził Kamil Madaj.

Natomiast Czuwaj Przemyśl przegrał z Łękiem Ostrów 0-2. Bramki dla gości zdobyli Patryk Duda oraz Marcin Broszko.

Z kolei Granica Stubno rozbiła ostatnią w tabeli Gwiazdę Wielkie Oczy 5-0. Dwie bramki dla gospodarzy strzelił Artur Lew, po jednym trafieniu zdobyli Patryk Pempuś, Damian Poszpur oraz Grzegorz Gielarowski.

1-0 Jarosław Kochanowicz (52)