2018-09-04 13:29:23

Klasa O Rzeszów: Głogovia Głogów Małopolski z kolejną wygraną. Trzy punkty Strugu Tyczyn

Strug Tyczyn wygrał z Bratkiem Bratkowice 1-0. (fot.Strug Tyczyn)
Głogovią Głogów Małopolski jest póki co bezbłędna w Klasie O Rzeszów. Tym razem pokonała KS Zaczernie na wyjeździe. Strug Tyczyn również wygrał. Podopieczni Wiesława Gołdy pokonali na wyjeździe Bratek Bratkowice.

Głogovia Głogów Małopolski długo nie mogła zdobyć bramki w spotkaniu z KS Zaczernie. Dopiero w 64. minucie gola strzelił Paweł Ciuła. Dwie minuty później wynik meczu podwyższył Szymon Urbaniak.

Dziesięć minut przed końcem meczu na listę strzelców wpisał się Maciej Hajkowicz. Gospodarzy stać było jedynie na bramkę honorową autorstwa Krystiana Jacka. Tym samym z kompletem zwycięstw Głogovia pozostaje liderem tabeli.

Drugi w zestawieniu Strug Tyczyn również wygrał. Podopieczni Wiesława Gołdy pokonali na wyjeździe Bratek Bratkowice 1-0. Gola na wagę trzech punktów dla przyjezdnych zdobył Damian Stanio.

W innym ciekawym meczu Klasy O Rzeszów LKS Trzebownisko pokonała Jedność Niechobrz 2-1, choć do przerwy po golu Sebastiana Kłeczka prowadzili goście. Po zmianie stron na listę strzelców wpisali się Konrad Panek, a samobójczego gola strzelił Michał Kucharczyk i trzy punkty zostały w Trzebownisku.

0-1 Paweł Ciuła (64)
0-2 Szymon Urbaniak (66)
0-3 Maciej Hajkowicz (80)
1-3 Krystian Jacek (83)