2011-08-23 17:55:29

Resovia przegrała z Podbeskidziem 1-3

Piłkarze drugoligowej Resovii przegrali z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1-3 w meczu 1/32 finału Pucharu Polski.

Resovia przegrała w Boguchwale z Podbeskidziem i odpadła z rozgrywek Pucharu Polski.

Mecz rozpoczął się korzystnie dla Resovii, która objęła prowadzenie już w 2. minucie po gola Darka Kantora.

Goście odpowiedzieli w 21. minucie po uderzeniu Piotra Komana, a chwilę po przerwie wyszli na prowadzenie za sprawą Sylwestra Patejuka.

Po stracie drugiej bramki rzeszowianie atakowali, ale to Podbeskidzie ponownie trafiło do siatki. Wynik meczu na 3-1 dla gości ustalił Sebastian Ziajka.

Bramki: Kantor (2) - Koman (21), Patejuk (59)

Resovia: Pietryka - Kozubek, Horodeński, Chrabąszcz, Baran (59. Bogacz), Nikanowycz, Kwiek, Kot (70. Hajczuk), Zahradnik, Twardowski (46. Płonka), Kantor.

Podbeskidzie: Zajac - Górkiewicz, Dancik, Koman, Osiński - Sacha (46. Rogalski), Kołodziej, Chmiel, Malinowski (59. Ziajka) - Cieśliński, Patejuk.

Sędziował: Michał Mularczyk ze Skierniewic. Żółte kartki: Chrabąszcz - Sacha, Koman, Chmiel, Cieśliński.

źródło: własne / ts.podbeskidzie.pl