2018-08-29 19:15:53

Stal Rzeszów rozgromiła Sołę Oświęcim. Bramki padały po przerwie

Stal Rzeszów wygrała czwarty mecz z rzędu w 3 lidze gr. IV. (fot. Stal Rzeszów)
Stal Rzeszów wysoko pokonała ekipę Soły Oświęcim w środowym spotkaniu 3 ligi gr. IV. Jest to już czwarte z rzędu zwycięstwo ekipy Janusza Niedzwiedzia w bieżących rozgrywkach.

Do przerwy Stal Rzeszów bezbramkowo remisowała z Sołą Oświęcim. Gospodarze stwarzali sobie dogodne sytuacje, ale dzielnie bronili się przyjezdni i co jakiś czas groźnie kontrowali. Jednak w pierwszej połowie bramek nie oglądaliśmy.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, wciąż to Sta dominowała. W końcu ich ataki znalazły drogę do siatki. W 61. minucie Tomasz Płonka świetni wypatrzył Wojciecha Reimana, a kapitan gospodarzy nie dał szans Kacprowi Mioduszewskiemu stojącemu między słupkami bramki Soły Oświęcim.

Sześć minut później sam Płonka uderzył na bramkę po asyście Roberta Trznadla i ekipa Jansza Niedźwiedzia prowadziła dwoma bramkami.

Dwanaście minut przed końcem meczu z kolei po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najwyżej w powietrze wyszedł wprowadzony po przerwie Łukasz Zagdański. Tym samym napastnik gospodarzy ustalił wynik spotkania na 3-0.

1-0 Wojciech Reiman (61)
2-0 Tomasz Płonka (67)
3-0 Łukasz Zagdański (78)