2018-08-27 11:38:59

JKS Jarosław przegrał z Piastem Tuczempy

JKS Jarosław prowadził do przerwy, ale przegrał 1-2 z Piastem Tuczempy. (fot. JKS Jaroslaw)
JKS Jarosław przegrał z Piastem Tuczempy. Ekipa prowadzona przez Pawła Załogę prowadziła 1-0 do przerwy, ale przyjezdni odwrócili losy pojedynku.

Od początku spotkania miedzy JKS-em Jarosław a Piastem Tuczempy trwała wymiana ciosów. Najpierw na bramkę gospodarzy uderzył Waldemar Jaroch w odpowiedzi z rzutu wolnego uderzył Maciej Saramak.

Po pół godzinie gry sfaulowany w polu karnym został Mateusz Jurczak. Piłkę na 11-metrze od bramki Macieja Majchera ustawił Bartłomiej Raba i nie dał szans golkiperowi gości. Jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy zakończyła się pierwsza połowa tego meczu.

Po zmianie stron podopieczni Pawła Załogi oddali pole ekipie Piasta Tuczempy. Nieco ponad dwadzieścia minut po zmianie stron było 1-1. Gola wyrównującego zdobył Kamil Aab. Napastnik gości zdecydował się na strzał z dwudziestu metrów i pokonał Andrzeja Mikusa.

Chwilę później ekipa prowadzona przez Łukasza Laskę wyszła na prowadzenie. Fabian Bober po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zdobył bramkę glową. W końcowych fragmentach JKS Jarosław rzucił się do ataku, ale więcej bramek w tym meczu już nie padło.

1-0 Bartłomiej Raba (31-rzut karny)
1-1 Kamil Aab (66)
1-2 Fabian Bober (73)